Hot Rods - Kľukové hriadele a ojnice

Hot Rods kľukové hriadele a ojnice sú najpredávanejšie v posledných desiatich rokoch a dlho neexistovala žiadna náhrada za kvalitu Hot Rods. Všetky výrobky sú dostupné za omnoho nižšiu cenu, ale bez vplyvu na kvalitu.

Hot Rods začala ako prvé vyrábať ojničné sady. Po viac ako 10tych rokov výroby, priebežnom vylepšovaní konštrukcie a neustále sa rozširujúcom sortimente je Hot Rods jednotkou vo výrobe náhrádnych ojničných sád. Všetky ojnice sú vyrobené z cementačnej ocele 8620, sú dvakrát kované, čo zlepšuje rozmerovú stálosť a pevnosť.

Pre zlepšenie únavovej životnosti sa ojnice guličkujú nerezovými brokmi. Tento proces znižuje napätie v materiáli. Tento výrobný proces zabezpečí, že ojnice Hot Rods sú jedny z najodolnejších na trhu.

Avšak ojnica je len tak pevná, ako je pevný jej najslabší diel. Preto sú ojnice osadené najmodernejšími a najodolnejšími ložiskami. Cementované a postriebrené ložiská profilu KU sa používajú vo všetkých produktoch, stručne povedané, tieto ložiská sú rovnako odolné ako celá ojnica. Tie isté prísne štandardy, ktoré platia pre ojnice a ložiská, platia aj pre ojničné čapy vyrobené zo za tepla valcovanej ocele, kalenej na 58 až 62 Rc.

Viacej o firme Hot Rods...
hotrods

Naši ďalší partneri:

vertex hot-rods hot-cams pivot-works cylinder-works airsal top-racing parts-europe centauro tk meteor-piston mrp