MXRP - Motocross Racing Parts

Čo to je MXRP-Motocross Racing Parts?

Ak túto značku nepoznáte, je to preto že je to naša vlastná značka a vznikla len pred veľmi krátkym časom, dôvod vzniku vysvetlím v nasledujúcom popise.

Naša spoločnosť sa zaoberá okrem iného aj predajom náhradných dielov od rôznych výrobcov. Už po krátkom čase nám bolo jasné ako tento (a nielen tento)“biznis“ funguje. V skratke, väčšina značiek na trhu sú umelo vytvorené, tieto firmy v skutočnosti nič nevyrábajú ale len nakupujú a so ziskom predávajú, potiaľto je všetko OK. Drvivá väčšina tovaru pochádza z Ázie a kým príde tovar od výrobcu po zákazníka tak prejde množstvom firiem ktoré na tovare zarobia. Výsledkom je to že tovar vyrobený napr. v Číne je rovnako drahý akoby bol vyrobený v Európe alebo v USA. A to nie je v poriadku ak robotník na Tajvane zarobí 100-150 USD za týždeň a robotník v Taliansku zarobí v priemere 700 eur tiež za týždeň a popritom pracujú na rovnakých strojoch, ale toto vidím aj v našich fabrikách ktoré sa k nám počas „demokracie“ nasťahovali.

Niekto si povie a čo kvalita? Technológie výroby napríklad piestov sa za posledných 20 rokov takmer nezmenili a kvalitne sa dá vyrábať kdekoľvek na svete. Ale aby som to zbytočne nenaťahoval, podstata je v tom čo najviac skrátiť cestu dielov od skutočného výrobcu k zákazníkovi a o to sa budeme snažiť.

Produkty ktoré do ponuky pod touto značkou ponúkame najskôr patrične vyskúšame. V súčasnosti sme sem zaradili prevažne podvozkové diely (prepákovanie, uloženie kivky, ložiská riadenia, ložiská kolies), lanká, páčky, filtre, brzdové platničky. V budúcnosti pribudnú tesnenia, ojničné sady, piesty.

Aktuálny sortiment týchto produktov nájdete v našom MXRP e-shope.

mrp

Naši ďalší partneri:

vertex hot-rods hot-cams pivot-works cylinder-works airsal top-racing parts-europe centauro tk meteor-piston mxrp